Програма триватиме з 28 серпня до 30 вересня 2020 року. Зібрані кошти МакДональдз перекаже Фундації «Дім Рональда МакДональда», щоб батьки мали змогу бути поруч зі своїми дітьми, які лежать у лікарнях.
Благодійна програма «Долонька щастя» відбувається в Україні вже 19 років поспіль. Купуючи благодійну сувенірну продукцію та спеціальні страви, клієнти МакДональдз допомагають дітям, що перебувають у лікарнях і як ніколи потребують присутності рідних. Навіть дорослим, коли вони хворіють, потрібна близька людина поруч, а дітям — і поготів.
Цього року всі охочі можуть купити в МакДональдз упізнаваний символ благодійності — паперову долоньку; фірмову ручку у формі Картоплі Фрі з кетчупом; наліпки з написами; три види склянок з дитячими улюбленцями — Посіпаками; вівсяне печиво з родзинками й журавлиною. Продукцію можна замовити в самих ресторанах — на касі й у терміналах, на МакДрайві, через експрес-вікно чи сервіс доставки, додавши сувеніри до замовлення.
Кошти, зібрані завдяки програмі «Долонька щастя», МакДональдз передасть Фундації «Дім Рональда МакДональда». Уже багато років Фундація допомагає батькам і дітям у всьому світі бути поруч у складний для них період — під час лікування. У переважній більшості дитячих лікарень немає спеціального місця для перебування батьків, тому вони змушені залишати дітей самих. Сімейні Кімнати Рональда МакДональда дають змогу рідним бути поруч з маленькими пацієнтами й підтримувати їх. Адже кожна друга дитина відчуває стрес та емоційне виснаження в незнайомому місці через відсутність батьків. У Сімейних Кімнатах батьки й родичі хворої дитини можуть перепочити, поспілкуватися й побавитися з малюком, задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні.
Сімейні Кімнати вже відкрито у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит», Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, Харківській обласній дитячій клінічній лікарні та Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Києві. За чотири роки ці кімнати безплатно відвідали понад 50 тисяч батьків, сестричок і братиків, бабусь і дідусів маленьких пацієнтів.