Нові весняні та інтерактивні вітрини ЦУМу

ЦУМ Київ представляє нові вітрини, основним сюжетом яких стало біле цвітіння, як символ весняного оновлення і чистоти.

Центральний вхід універмагу оформлений ліліями з інтерактивною підсвіткою. Кожен охочий має можливість відчути свою причетність до дизайну підсвітки квіткової композиції, підключившись за допомогою свого телефону до Wi-Fi мережі TsumFlowersHub і відсканувавши QR-код. Спеціально розроблений додаток дозволяє користувачу в режимі реального часу змінювати відтінки квіток – від  небесно-блакитного до яскраво-рожевого.

Вітрини наповнені білим кольором та флористичними композиціями з напівпрозорих тканин, які органічно поєднуються з легкими образами з колекцій весна-літо 2021. Дизайн у вітринах побудований на грі світлих тонів і фактур, які дарують відчуття свіжості. Механізовані об’єкти в своїх рухах імітують природні явища: подих вітру, трепет пелюсток, водний потік. Для повного занурення в атмосферу весни, використаний звуковий ефект – спів птахів.

У вітринах розміщені великі фактурні квіти, які за своєю формою більше нагадують ювелірні прикраси. В інших – створені мініатюрні сети, в центрі яких встановлені панно з підсвіткою та подіуми з аксесуарами. Поверхня всіх вітрин заклеєна напівпрозорою плівкою, для створення ефекту туманності.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather