10 найпопулярніших кампаній, створених під час карантину

Ще зовсім недавно креаторам з усього світу доводилося вдаватися до різних хитрощів, щоб не зупиняти свій креативний процес в умовах карантину. І хоча все це породило, серед іншого, ряд креативних робіт з використанням карантинного кліше, видання The Drum визначило, які з рекламних кампаній, створених під час карантину, є найпопулярнішими.

Ніхто з креаторів не очікував, що у 2020 році для них настануть темні часи і навіть фестиваль Cannes Lions муситиме пропустити один рік. Але через усі ті перепони, які виникли внаслідок спалаху коронавірусу, креативності довелося розвиватися виключно в домашніх умовах.

Починаючи з березня, коли було оголошено карантин, у рекламі головне місце посіли ролики, стилізовані під відеодзвінки або змонтовані з архівного футажу. Втім, такі обмеження також спонукали індустрію шукати нові підходи для створення кампаній під час роботи вдома. Актору Раяну Рейнольдсу навіть вдалося перетворити на рекламний ролик презентацію у PowerPoint.

Тож зараз, коли весь світ починає повертатися до нормального режиму роботи, варто згадати 10 найпопулярніших рекламних кампаній, створених під час карантину.

Pornhub – «Cleanest Porn Ever» (Officer & Gentleman)


Щоб заохотити користувачів не нехтувати засобами захисту під час сексу і водночас нагадати їм про правила безпеки під час пандемії COVID-19, платформа Pornhub створила «найчистіше порно на світі». Ця серія відеоінструкцій докладно пояснює, що треба робити, щоб убезпечити себе від інфікування. Адресована вона чималій аудиторії порталу, яка нараховує 150 мільйонів відвідувачів щодня.

IKEA – «I Stay Home» (McCann Spain)


Власна домівка завжди була безпечним місцем, і під час карантину вона відіграла значну роль, даючи людям можливість убезпечити не лише себе, але й інших. Ось чому іспанське відділення IKEA вирішило віддати належне усім домівкам, які з ранку до вечора дарують нам відчуття затишку. Цей мініфільм від McCann Spain пропонує глядачам побачити своє житло з нової перспективи.

Facebook – «We’re Never Lost If We Can Find Each Other» (Droga5)


Демонструючи, як світло здатне проникнути навіть у найменшу шпаринку, платформа Facebook запустила кампанію, яка показала, яким чином людям вдається не втрачати зв’язок одне з одним під час спалаху коронавірусу. На тлі користувацького відео, яке було створено під час карантину, британська поетка Кейт Темпест наперекір усьому декламує свій вірш «People’s Faces».

BBDO – «Your Home»


Щоб допомогти своїм співробітникам пристосуватися до віддаленої роботи, ця рекламна агенція запустила ініціативу, яка дозволила кожному з них «заснувати власний офіс BBDO». Для цього вона створила мікросайт, де співробітники могли вказати свою домашню адресу і отримати відповідний персональний логотип BBDO, який можна додавати до свого підпису в електронній пошті.

Audi – «The Drive» (We Are Social)


Коли Австралія ввела карантин, компанія Audi вирішила дати автолюбителям можливість знову відчути свободу подорожей, не виходячи з дому. Це відео триває 4 години і дозволяє глядачам опосередковано помандрувати у новому Audi A6 Sedan мальовничими австралійськими краєвидами.

Mint Mobile – «New ManageMint» (Maximum Effort Productions)


Раян Рейнольдс розпочинає це відео з пояснення, що компанія Mint Mobile збиралася створити дійсно епічний ролик, але тепер мусить вдовольнитися звичайною презентацією у PowerPoint. Після чого демонструє кумедну пародію, яка проходиться по всіх кліше PowerPoint, застосовуючи списки, стовпчикові діаграми і навіть цуценя.

Apple – «Creativity Goes On» (TBWA Media Arts Lab)


Цей монтаж, який було створено під час карантину з користувацького контенту, наочно демонструє, як продукція Apple допомагає користувачам продовжувати свою креативну роботу, працюючи віддалено: створення відеоконтенту на MacBook, обмін ідеями за допомогою FaceTime, малювання на iPad тощо. Зокрема, у відео можна побачити ряд відомих людей, серед яких Опра Вінфрі та Джон Красінськи.

Vodafone – «Even When We Can’t Be Close, We Can Be Together»


Італійське відділення Vodafone створило зворушливе відео, яке наголошує на важливості зв’язку та закликає підтримати Товариство Червоного Хреста. У ньому можна побачити, як користувачі Vodafone в умовах карантину разом навчаються, відпочивають, розважаються, готують…

Women’s Aid – «The Lockdown» (Engine)


В той час як всі жителі Великобританії лишалися у безпеці своїх домівок, організація Women’s Aid запустила моторошну кампанію, яка показала, що для жертв домашнього насильства у такій ситуації про безпеку не може бути й мови. Дотримуючись карантинних заходів, організатори кампанії скористалися своєю щоденною прогулянкою, щоб відзняти спустілі вулиці Лондона, наголошуючи, що домашнє насильство завжди відбувається вдома.

Ford – «Built to Lend a Hand, Built for Right Now» (Wieden+Kennedy New York)


Це відео було створено під час карантину з архівного футажу компанії Ford. У ньому йдеться про роль компанії у розбудові Америки впродовж останнього століття: від будівництва танків та літаків під час Другої світової війни до фінансової допомоги потерпілим від пожеж, ураганів та торнадо.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather