Adidas та Parley for the Oceans запустили у плавання тенісний корт посеред океану

Спортивний бренд Adidas та природозахисна організація Parley for the Oceans зробили тенісний корт з переробленого пластику і запустили його в плавання посеред океану, в природному парку, розташованому на території Великого Бар’єрного рифу, що тягнеться вздовж узбережжя Австралії.

Спуск на воду такого корту було приурочено до тенісного турніру Australian Open, який наразі триває в Мельбурні. Окрім порушення проблеми пластикового забруднення, цей проєкт є водночас і рекламною кампанією, покликаною привернути увагу до нової лінійки спортивного одягу Adidas, виготовленого із застосуванням переробленого пластику, що є черговою колаборацією між цим брендом та Parley for the Oceans.

Водний тенісний корт було змонтовано на одній із барж, що належать службі Great Barrier Reef Marine Park Authority, яка доглядає цей природний парк. Океанський пластик, який пішов як на виготовлення корту, так і на тенісну колекцію Adidas, було зібрано організацією Parley for the Oceans.

До речі, Adidas запевняє, що всі м’ячики, які вилетіли за межі водного корту в ході матчів, відповідально виловлюються з води.

Після завершення турніру Australian Open цей тенісний корт посеред океану буде демонтовано з баржі та перетворено на спортивний майданчик для однієї зі шкіл міста Таунсвілль, розташованого неподалік на узбережжі.

Як стверджує бренд Adidas, його нова тенісна колекція в кольорах Великого Бар’єрного рифу є частиною політики бренду, спрямованої на відмову від пластику в його продукції.

«Ми налаштовані боротися із пластиковими відходами і до 2024 року перейти на використання поліестеру із вторинно переробленого пластику всюди, де це можливо в нашій продукції, — пояснила Шеннон Морган, старша бренд-директорка Adidas в Тихоокеанському регіоні. — Щоб досягти поставлених цілей, ми укладаємо партнерства і сприяємо співпраці, а не конкуренції з метою створення масштабних екологічних рішень, які виходитимуть навіть за межі нашого бізнесу та нашої сфери впливу».

«Ми збираємо пластик із берегових поселень, перш ніж той опиниться в океані, і перетворюємо його на волокно, — додає вона. — Під час Australian Open ви можете бачити на полі наших атлетів у спортивній формі, зробленій з такого переробленого волокна. Ми вирішили скористатися найбільшою на австралійському континенті спортивною подією, щоб дійсно продемонструвати красу коралового рифу».

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather