Антена в бляшанці: Miller Lite пропонує альтернативу піратському стрімінгу

Нещодавно Національна футбольна ліга США розпочала історичний 101-й сезон американського футболу. От тільки нікому з фанатів поки що не світить подивитися матч на стадіоні. Більше того, у багатьох штатах зараз навіть перед телевізором в барі не зібратися. Що ж лишається вболівальникам? Тільки сидіти та дивитися футбол вдома. Але як бути тим, хто не може собі дозволити доволі недешеву підписку на сервіси, що транслюють спортивні події наживо? Пивний бренд Miller Lite, зі свого боку, підозрює, що всі ці люди кинуться на сумнівні завірусовані сайти, щоб подивитися пряму трансляцію в жахливій якості.

Більше того, бренд Miller Lite та його агенції DDB Chicago і DDB San Francisco створили цілу історію про злочин та покарання для тих фанатів футболу, що насмілюються дивитися незаконний стрімінг. А розповів він цю історію за допомогою музичного кліпу в стилі кантрі. Її головний герой спокусився халявним піратським сервісом, але довгі руки закону його знайшли. Після чого він отримав 15 років в’язниці та суворий урок на все життя. А мораль цієї історії така: краще б він скористався рішенням, яке йому пропонував бренд Miller Lite, – Cantenna, тобто антена в бляшанці.

Як помітно з назви, Cantenna від Miller Lite – це пивна бляшанка, здатна функціонувати як телевізійна антена. Її можна підключити до свого телевізора, і вона ловитиме сигнал.

Ані кабелю, ані онлайн-стрімінгу

Як пояснила Стефані Кленфілд (Stephanie Clanfield), заступниця директора з маркетингу Miller Lite, пряма онлайн-трансляція спортивних подій – недешеве задоволення. Тож люди, які відмовилися від кабельного телебачення, часто звертаються до сумнівного та ненадійного піратського стрімінгу. А таких людей чимало, оскільки за даними бренду медіаплеєрів Roku зараз практично кожна третя американська родина не має кабельного телебачення. І як показало опитування, десь у 30% випадків відмова від послуг кабельного телебачення була викликана відсутністю спортивних подій під час пандемії.

Апгрейд бляшанок

«Медіа та споживачі просто обожнюють різноманітні чудернацькі пристрої, які, може, нікому й не потрібні, але вам все одно кортить мати щось таке. Саме цим і є Cantenna, антена в бляшанці», – зазначила Кленфілд.

До речі, це – не перший раз, коли Miller Lite робить технологічний апгрейд своїм пивним бляшанкам. Так у 2019 році ми могли бачити так званий Cantroller, тобто бляшанку, яку можна було використовувати замість ігрового контролера. Серед усіх інших минулорічних кампаній бренду ця виявилася найуспішнішою, тож команда Miller Lite вирішила не зупинятися на одній-єдиній бляшаній інновації.

Антена в бляшанці не продається, але її можна виграти, зателефонувавши за номером 877-CANTENNA, або зареєструвавшись для участі в розіграші на офіційному сайті Miller Lite.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather