Borjomi виконає 130 бажань

Бренд запускає новорічний онлайн “Парад бажань”. Вже сьогодні кожен може загадати бажання для близької людини, а 25 січня команда BORJOMI обере 130 щасливчиків та втілить їхні мрії у життя.

Щоб стати учасником “Параду бажань”, треба розповісти бажання близької людини у сторіз Instagram з AR-маскою чи в новорічному образі або у корнері BORJOMI на Володимирській гірці.

“Сьогодні у мене крута місія – запросити вас на  Новорічний онлайн “Парад бажань”. Вже сьогодні кожен може загадати бажання для близької вам людини, а 25 січня команда BORJOMI обере 130 щасливчиків та втілить їхні мрії у життя. Цей проєкт – можливість довести, що кохання немає меж, магію новорічних свят можна відчути і через екран девайсу, а навіть невеликий подарунок здатний ощасливити близьку людину. Беріть участь у Новорічному онлайн “Параді бажань” та станьте Сантою для коханих. Цьому місту потрібно трохи магії, і команда BORJOMI подарує її Києву, хай там що”, – розповідає про новий проєкт директор з маркетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.

По матеріалам mmr.ua

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather