Corona відкриває власний острів, щоб знову закохатись у природу і зберегти її

Як і у багатьох, у Corona був досить важкий рік. На щастя, незабаром вона зможе втекти на власний острів, наповнений красою природи та великою кількістю пива.

Розташований у самому серці Карибського моря, новий острів Corona обіцяє принести саме те, що люди очікують від відпочинку на острові: незайману землю з незайманими водами та піщаними пляжами. І, як очікується, так і залишиться — ретріт буде пов’язаний із землею та екологічністю, від семінарів про життя без пластику до ферми з місцевими продуктами та сеансами медитації, повідомляє TravelPulse.

Острів також знаходиться на стадії кваліфікації як першого повністю Blue Verified острову від Oceanic Global, некомерційної організації, яка має на меті захистити міжнародні водні об’єкти. Вона оцінюватиме, як острів скоротить кількість одноразового пластику та запровадить ефективну систему управління відходами.

Щоб зберегти природні особливості острову, у будь-який момент часу буде впускатися лише невелика кількість відвідувачів, що певним чином дозволить Corona належним чином забезпечити дотримання заходів соціального дистанціювання.

Бренд, глибоко пов’язаний з природою, хоче віддати належне та відзначити природне середовище, яке постачає його 100% натуральні інгредієнти. Люди мають потребу безпечно відновити зв’язок з природою. Тому бренд запрошує людей з усього світу об’єднатися та поєднати освіту з відповідальним туризмом.

Жителі Аргентини, Бразилії, Канади, Чилі, Колумбії, Домініканської Республіки, Еквадору, Гватемали, Парагваю, Перу та Південної Африки зможуть поїхати на оплачувану відпустку на острів, відкритий навесні 2022 року.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather