Corona створила тревел-гайд по красивим місцям в Україні і локації для відпочинку від бренду

Більшу частину свого життя ми проводимо у чотирьох стінах офісу чи дому. Під час карантину ситуація посилилась — і люди ще більше занурились у свої буденні справи та замінили живе спілкування на віртуальне. Тому бренд Corona, який є частиною компанії AB InBev Efes, хоче допомогти всім, хто потонув у рутині, змінити звичні стіни на природний відкритий простір та жити на повну.

«Ми проводимо в закритих приміщеннях 90% часу. І навіть коли приходить літо, яке так чекаємо, ми часто не можемо змінити свій звичний розпорядок життя, щоб проводити більше літніх днів на природі. Щоб надихнути українців проводити більше часу поза приміщеннями, подорожувати та насолоджуватись життям — ми розробили гайд. У ньому — красиві місця в Україні, де ми створили локації для відпочинку від бренду Corona», — Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes Ukraine.

Цього літа Corona хоче познайомити всіх з неймовірною красою України, що здивує своєю унікальністю та дасть можливість подивитись на рідну країну новим поглядом. А також зрозуміти, що гарна відпустка може бути не лише за кордоном.

Почнемо наше знайомство із Санжійки — однієї з найменш залюднених місцин Одеської області. Туристи дали їй назву «Українське баунті» — за дикі пляжі та кришталево чисту воду. Сюди можна приїхати з наметом та надихатись зоряним небом. Це ідеальне місце для тих, хто шукає спокійний відпочинок серед неприборканої тиші — наодинці або з друзями.

Також з першого погляду закохує в себе мис Аджияск — одне з найяскравіших місць Миколаївської області. Мис захоплює красою і високими обривами, від яких перехоплює дихання. Це чудове місце, щоб пограти з друзями у фрисбі, волейбол або влаштувати вечірку просто неба, після якої можна насолодитись барвистим заходом сонця.

І нарешті — Лемурійське озеро, яке вражає своєю особливістю. Адже вода в ньому — рожева. Тут можна не лише гарно провести час, а й скористатись цілющими властивостями озера. Заради цієї краси хочеться проводити час яскраво за ідеологією THIS IS LIVING.

Адже ціль Corona — допомогти людям наповнити своє життя незабутніми моментами, особливими емоціями та розділити їх з друзями. Outside we live again!

А для комфортнішого перебування на цих надихаючих локаціях Corona створила свої райські куточки, які обладнала зонами для відпочинку. Кожен зможе насолодитись заходами сонця на Санжійці. Зачаровуватись красою рожевого озера на гойдалці або зустріти мальовничий світанок над гротом та печерами мису Аджияск. Якщо у когось не буде можливості побачити цю красу — не треба хвилюватись.

Corona та BBDO зробили гайд, у якому будуть усі фотографії та історії цих казкових місць. Також до них долучились блогери, яким близькі цінності бренду: @sashaskoros, @miarisua, @ khrystyna_zhuk_, @verapasko та @vkutsey, який є автором фото.

Вони прокоментували, що для них означає ідеологія This is living:

«Для мене це відключатись від рутини та буденних справ, єднатись з природою. Бути в моменті тут і зараз, бо THIS IS LIVING!» — Христина Жук (@ khrystyna_zhuk_).

«Для мене This is living — це повністю відійти від гамору міста й своїх рутинних справ, сповнитись натхненням, проживаючи життя в миті та єднаючись з унікальною природою нашої країни». — Маша Марісуа (@miarisua).

Також ідеологією THIS IS LIVING надихнулись BBDO, Clever Force, Anna-Maria decor, Buzzfactory, Vizeum та допомогли у створенні цієї ініціативи.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather