Cтворюємо стильний літній образ разом з Андре Тан за підтримки Kronenbourg 1664 Blanc

Чи можна вдягатися стильно та зручно в умовах карантину? Як підготувати модний гардероб на літо? Відомий український дизайнер Андре Тан відповість на ці та інші питання в серії відеоуроків, спонсором яких виступає бренд Kronenbourg 1664 Blanc.

«Вдома ви повинні мати королівський вигляд! Домашній одяг – це, звісно, комфорт і затишок, але це не нічна сорочка і не піжама», — запевняє дизайнер і розкриває секрети вдалого гардеробу для зручної віддаленої роботи та вечірок у Zoom. Перше відео заходу вже доступне.

В ньому Андре Тан розповідає про секрети гарного вигляду під час карантину, коли найбільш трендовою річчю для більшості став домашній одяг.

В серії відеоуроків від Андре Тан та Kronenbourg 1664 Blanc заплановано сім випусків про жіночий гардероб і три – про чоловічий. У наступних відео Андре Тан поділиться порадами щодо підготовки шафи до літнього сезону. Він розповість, який одяг варто залишити, який подарувати, а якого позбутися, відправивши на переробку.

Не кожен має можливість звернутися до професійного стиліста, проте кожен має доступ до мережі Інтернет. Під час карантину ми маємо більше часу на себе, тому зараз вдалий момент для модного пошуку і вдосконалення. Всі ролики проекту будуть доступні на офіційному YouTube каналі Андре Тан.

За матеріалами прес-релізу

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather