Швидкий позитивний креатив у хвилюючий час


Довкола одне і те ж, гортаєш стрічку — там карантин. Виходиш в магазин — оголошення про маски. Правила, заборони, поради, можна, не можна, треба, не треба. Ефір наелектризований і хочеться трішки позитиву. Родинна мережа супермаркетів «Рукавичка» вирішила підняти настрій та допомогти людям переключитися.

Перед агентство mirrolab стояло завдання враховуючи контекст, знайти швидке, дуже швидке рішення як додати у стрічку Інстаграм та Фейсбук позитиву і вийти за межі одноманітного інфополя.

В процесі генерації ідей, команда вирішила скористатися прийомом гейміфікації. Щоб трохи підняти настрій і переключити людей на позитивну ноту, так перетворили комунікацію в гру, а типові інструкції — у веселий інтерактив. І все це за 2 дні.

У форматі 8бітної гри (як Супер Маріо) створили серію повідомлень про те, як і коли ходити в магазин, які продукти корисно купувати, що треба їсти більше вітамінів, пити воду та обов’язково навідувати бабусю з дідусем. Кожна публікація — мікроквест, за виконання якого можна отримати бонуси на покупки.

Ось так Рукавичка актуально комунікувала та настрій людям піднімала.

Результати:

За матеріалами прес-релізу
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather