Новий громадський простір біля Roshen: дивіться, який він має вигляд

Громадський простір з фонтанами та світловим шоу відкрили на Деміївській площі, поблизу фабрики Roshen. Це частина комплексного проєкту реконструкції й благоустрою території Roshen, який почали ще в 2014 році. Проєкт також включає ковзанку (її відкрили взимку 2019-го, вона за фабрикою).

Новий простір розташований навпроти фасаду Roshen Plaza й, окрім фонтанів, містить зону для відпочинку під покрівлею. Вона поглиблена й від проспекту Науки відгороджена скляним бар’єром. Доступ до неї вільний. Громадський простір з’єднають з метро підземним переходом, який відремонтують і розмалюють муралами.

Площа сухого фонтану – 1 000 м². Понад 100 струменів, між якими облаштували проходи, можуть підійматись у висоту на три метри. Зона з фонтанами працювала в тестовому режимі. З 29 серпня її відкрили офіційно та запустили світломузичне шоу, яке приготувало французьке бюро художників звуку та світла Les Eclaireurs. Будуть денні та вечірні шоу, а також мапінг-шоу від Front Pictures, яке щовечора будуть відтворювати на фасаді Roshen Plaza.

Концепцію простору розробляла французька агенція In Situ, адаптувало його київське архітектурне бюро AER.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather