Перший Фестиваль “Львівська забава” відбувся!

З 10 по 15 вересня у Львові в парку культури ім. Б. Хмельницького пройшов перший музично-гастрономічний фестиваль “Львівська забава”. Партнерами фестивалю стали найбільші пивні компанії України, кожна з яких представила свої бренди. Відвідувачів забави гостинно запрошували у свої шатра торговельні марки «Чернігівське», «Львівське», «Перша приватна броварня» та «Оболонь». В кожному шатрі був представлений окремий регіон України та підготовлена розважальна програма для гостей фестивалю.

Команда SMART Marketing організовувала рекламні активності для ТМ «Чернігівське» та інших брендів компанії «САН ІнБев Україна».

У шатрі ТМ “Чернігівське” відвідувачів чекало розмаїття забав, а саме: ворожіння від Солохи, реєстрація пивних шлюбів, фото з козаками, кумедні шаржі, веселі конкурси та забави. 10 вересня у шатрі ТМ «Чернігівське» зібрались сотні фанатів футболу для перегляду матчу між збірними України та Англії.

Щовечора танцювальні флеш-моби від ТМ «Чернігівське» збирали десятки відвідувачів, які веселилися від душі з запальними ведучими. Шатро «Чернігівське» відрізнялося шаленим молодіжним драйвом, жоден гість не залишився байдужим до забав. Внутрішню атмосферу веселощів підтримували чарівні українські піджейки, які танцювали під запальні треки діджея.

Фестиваль “Львівська забава” та зокрема шатро “Чернігівське” відвідав мер Львова Андрій Садовий.

На головній сцені ТМ «Чернігівське» представляли гурт Юркеш, а також козаки з показовим виступом “Бойовий гопак”. Крім того, на фестивалі виступили такі гурти, як Mad Heads XL, Los Colorados, Мандри, Перкалаба, ТопОркестра, Шосте чуття та багато інших.

Загалом за 5 днів фестивалю «Забаву» відвідали більше 40 000 осіб. Було випито десятки тисяч літрів пива.

Организатори впевнені, що цього року покладена чудова традиція проведення «Забави» у Львові, та фестиваль буде щорічно збирати ще більше прихильників українського пива та традиційних національних веселощів!

 

AO3B3671

AO3B3798

козаки

AO3B3802

AO3B3880

AO3B3650

AO3B4008

домик

AO3B4112

AO3B4136

AO3B4310

AO3B4556

AO3B5124

AO3B4903

AO3B5886

AO3B5890

AO3B6213

фото сцены

                                     

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather