Компанія TABASCO та притулок для тварин “Сіріус” запустили інформаційну кампанію

У кампанії закликають українців підтримати ініціативу знайти новий дім для котів та собак.

Така ініціатива виникла через погіршення ситуації навколо адопції, і навіть повернення чотирилапих у зв’язку із поширенням епідемії коронавірусу.

“В деяких країнах, наприклад, у США, під час карантину значно виріс попит на тварин з притулків, а в Україні навпаки – збільшилася кількість дзвінків із проханням віддати тварину до притулку. Люди бояться заразитися від собаки чи кота, незважаючи на те, що на інформаційному порталі Кабміну України написано: офіційних підтверджень, що домашні тварини можуть переносити коронавірус, немає. – Олександра Мезінова, директор притулку “Сіріус”. – На вулицях стало більше безпритульних тварин через те, що погіршився матеріальний стан людей. Зменшилася корпоративна та індивідуальна фінансова допомога притулку, адже громадяни та організації опинилися у складних умовах. Проте саме зараз притулок особливо потребує допомоги, а тварини – прилаштування”.

У інформаційній кампанії “Сіріус” та TABASCO звертається до українців, котрі давно планували завести домашнього улюбленця, та через брак часу їм це не вдавалося. На карантині ж у нових люблячих хазяїв та чотирилапих є можливість швидше звикнути один до одного.

“TABASCO завжди було першим у соціальній рекламі та комунікаціях. Ця криза не стала винятком. Сподіваємося, що завдяки цій кампанії знайдуться оселі та родини для багатьох улюбленців,” – партнер та креативний директор агентства TABASCO Олександр Смірнов.

Олександра Мезінова також наголошує, що зараз з’явились охочі взяти додому собак, щоб мати змогу гуляти у парках та скверах під час карантину, однак керівництво та волонтери притулку категорично проти такої тенденції. Притулок акцентує увагу на тому, що собака чи кіт – це не іграшка, не тимчасова розвага та не “квиток на вулицю” під час карантину. Домашній улюбленець – це повноцінний член сім’ї та велика відповідальність. Усіх тварин віддають у нові родини лише після підписання договору. Потенційні хазяї проходять інтерв’ю з директором притулку, мають випробувальний період та отримують регулярні рекомендації від кураторів щодо адаптації тварин.

Якщо ви мріяли про чотирилапого друга, то зараз саме той час, щоб подарувати нове щасливе життя безпритульній тварині. Знайте, що є котики та песики, які мріють прожити вдома усе життя. Дати новий дім чотирилапому можна за посиланням: dogcat.com.ua


За матеріалами прес-релізу

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather