Українська пивоварня надрукувала на банках фото безпритульних собак та котів

З 10-го січня українська пивоварня Varvar Brew об’єдналась з благодійною організацією «БФ „Щаслива Лапа“ (Happy Paw) у спільному проєкті.

Фонд Happy Paw більше 7 років займається допомогою безпритульним тваринам, а також пропагує гуманне і відповідальне ставлення до тварин серед населення. Наступні два місяці всі банки, закатані кроулером у Varvar Bar i Kyiv Food Market будуть мати унікальні етикетки із фотографіями чотирилапих. Кожний собака чи кіт, зображений на етикетці, наразі живе у притулку та шукає постійний дім і родину. Також, в рамках проєкту частина коштів від кожної проданої банки буде передано на потреби безпритульних тварин.

 
 


Більшість притулків в Україні переповнені та мають значні труднощі з розміщенням тварин. В притулки потрапляє велика кількість тварин, а місць і можливостей для їх утримання – просто немає. Тому Happy Paw закликає бренди до соціальної відповідальності та створення спільних проєктів, аби привернути увагу до цієї проблеми. Це перший подібний проєкт в Україні і організатори вірять, що до активної допомоги тваринам долучаться більше людей і компаній. Автори проєкту сподіваються, що завдяки ньому вдасться знайти нові родини пухнастикам і привернути увагу людей до проблеми безпритульних тварин в Україні. Може саме ви бажаєте принести в своє життя частинку беззаперечної любові і тепла?

 

За матеріалами прес-релізу

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather