WalQlike — мобільний додаток для вивчення міста в форматі квест прогулянки

Часто наша подорож у нове місто зводиться до незмінного класичного маршруту: оглядова 2-годинна екскурсія, ледве отямившись від дороги, обов’язкові фото біля топових місць для галочки та смачненький перекус у місцевій кафешці. Розробники мобільного додатку WalQlike пропонують змінити цей алгоритм «дня бабака» та зробити кожну подорож особливою та яскравою.

Що таке WalQlike?

Walk you like — це соціально-культурний проєкт, мета якого — відкрити друге дихання внутрішньому туризму в Україні, показати міста нашої країни з найбільшим туристичним потенціалом з нового ракурсу — натхненно й цікаво для сучасних мандрівників. Саме так виникла ідея створити мобільний додаток для вивчення міста в форматі інтерактивної прогулянки. Адже хто не полюбляє розгадувати загадки й отримувати подарунки? А в даному випадку ви ще й дізнаєтесь захоплюючі історії місцевих пам’яток і, долаючи нескладні загадки, рухаєтеся маршрутом далі, як справжній дослідник.

📱 WalQlike — мобільний додаток для вивчення міста в форматі квест прогулянки 1

Як використовувати мобільний гід WalQlike?

Щоб побудувати свою першу подорож із WalQlike, вам необхідно завантажити мобільний додаток в Google Play або App Store. Наразі додаток є безкоштовним, а інтерфейс доступний трьома мовами: українською, російською та англійською.

Наступним кроком ви обираєте своє місто з представлених у додатку, обираєте маршрут квесту й починаєте пригоду.

Найцікавіше, що, гуляючи з WalQlike, ви не граєте роль пасивного слухача, а є активним учасником гри. Ви самостійно обираєте тематику квесту, яка цікавить вас саме зараз, і починаєте маршрут. Маєте веселий настрій — тоді вирушайте досліджувати одеські дворики з Остапом Бендером. Бажаєте поринути в атмосферу чарів — квест місцями здійснення бажань у Чернігові чекає на вас. А, може, ви просто хочете вивчити місто від А до Я? Франківськ готовий розкрити вам усі свої таємниці під мікроскопом. Серед багатого розмаїття квестів у додатку ви точно зможете знайти собі щось до душі.

📱 WalQlike — мобільний додаток для вивчення міста в форматі квест прогулянки 2

Більш того, будь-якого моменту можна зробити паузу, щоб поділитися з друзями крутими селфі або ж випити горнятко кави. З WalQlike ви знайомитесь із містом з абсолютно нової сторони та в своєму темпі. На кожному чекпоінті пропонується короткий історичний екскурс та цікаві факти про це місце. Одна з родзинок екскурсій у додатку — їх нестандартність. Маршрути будуть цікаві як першовідкривачам міста, так і місцевим мешканцям, котрі прагнуть нових знань і вражень.

А в цьому відео можна подивитися як це взагалі гуляти з WalQlike.

Де шукати WalQlike?

Стартовими точками розвитку проекту стали Львів та Київ. Протягом останнього року ініціатива продовжує впевнено розвиватися та розширювати свою географію за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Наразі, окрім Києва та Львова, квест-екскурсії WalQlike представлені в таких містах, як Одеса, Чернігів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Дніпро, Івано-Франківськ, Чернівці та Харків. У зв’язку з тим, що зараз всі, хто обожнює подорожувати, через певні обмеження не мають можливості поїхати за кордон, внутрішній український туризм переживає період пожвавлення. Мобільний додаток WalQlike запрошує користувачів відкривати Україну разом, пізнавати її з нових сторін і наповнювати свої вихідні соковитими враженнями.

Заходьте на яскраву сторінку проекту в Instagram та пориньте в потік натхнення, краси й різноманіття унікальних куточків нашої країни. А також підписуйтесь на офіційну сторінку ініціативи в Facebook, щоб не пропустити свіжих анонсів та новин.

По матерілам nachasi.com

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather